• Göksu’ya Bir De Zirveden Bakın

  İsterseniz konforun ve yaşam kalitesinin zirvesinde, isterseniz suyun huzur veren sesi ve esintisiyle dolu bir kıyıda, ya da yemyeşil bir dünyanın tam ortasında... Siz sadece olmak istediğiniz yeri hayal edin. Düşlediğiniz yaşam Ankara Eryaman’da, Göksu’nun hemen yanı başında...

 • Yeşile Doyacaksınız

  Metrekare başına düşen yeşil alan bazında Eryaman’ın en yeşil projesi olan Zirveden Göksu’da doğayla örülü bir yaşamla buluşacaksınız. Siz metropolün stresinden uzakta huzurlu bir hayatın tadını çıkarırken, çocuklarınız da şehrin tüm sıkıntılarından uzakta, çocukluklarını yaşayarak büyüyecek.

 • Kapalı Otopark Konforu

  Eryaman’da yaşam konforu tanımına yeni bir standart daha ekleniyor; kapalı otopark. Tüm olumsuzlukların dışarıda kaldığı, rahatlık ve konfor detaylarının ise evinizde olduğu bir hayat, Zirveden Göksu’da yükseliyor.

 • Formunuzun Zirvesindesiniz

  Sağlıklı olmak kadar, sağlıklı kalmanın da vazgeçilmezi olan spor, Zirveden Göksu’daki yaşamınızın en önemli parçalarından biri olacak. Evinizin hemen yanı başındaki spor alanlarıyla artık, egzersizlere başlamak için mazeretlerinizde bitmiş olacak.

 • Tüm Önceligimiz Sizin
  Beklentileriniz

  Zirveden Göksu’nun sosyal donatılarını planlarken, hareket noktamız sizin beklentilerinizdi. Zirveden Göksu, tüm sosyal donatıları birbiriyle uyum içinde olan, çok özel bir yaşam fikri.

 • Onların Mutluluğu Bizim Mutluluğumuz

  Güvenli, huzurlu, yemyeşil ve sosyal olanaklarla dolu bir dünyada çocuğunuzun şen kahkahaları, gününüzün en güzel tınısı olacak. Onlar hep mutlu olsun diye, Zirveden Göksu’daki her öğe önce çocuklarımız düşünülerek hayata geçiriliyor.